Es war sehr schön hier und es hat alles gepasst. Wir kommen bestimmt wieder, weil es hier in der Gegend noch viel zu entdecken gibt
September 2026 - v.
Geen recensie achtergelaten
September 2026 - W.
Sehr schön angelegte Parzellen, saubere Waschhäuser. Wir haben uns sehr wohl gefühlt.
Augustus 2026 - R.
Mooie nette camping, rustig en goed onderhouden
Augustus 2026 - d.
Geen recensie achtergelaten
Augustus 2026 - S.
Geen recensie achtergelaten
Augustus 2026 - T.
Der Campingplatz ist sehr schön angelegt, deshalb kommen wir immer wieder. Die Atmosphäre ist sehr angenehm. Für die Kinder ist der Spielplatz schön und der Eiswagen.
Augustus 2026 - J.
Wij hebben 2 fantastische weken op De Klepperstee gehad☀️ Het kleinschalige beviel ons uitstekend met jonge kinderen. Wij houden erg van de natuurlijke opzet van de camping; de paadjes, de wilde bloemen, geen auto's, etc. Fijn dat de animatie, speeltuin, zwemmen en bistro centraal bij elkaar liggen op een sfeervolle plek. Je kunt dit dus opzoeken wanneer je er zin in hebt. En er hangt een fijne, relaxte sfeer op de camping.
Augustus 2026 - C.
Geen recensie achtergelaten
Augustus 2026 - d.
Prachtige kampeerplek met de korenbloemen.
Juli 2026 - N.
Ein sehr schöner naturbelassener Platz, tolle Sanitäranlagen, sehr effektive Reinigung!
Juli 2026 - L.
Zeer leuke camping met goede voorzieningen, heerlijke zwemvijver en leuke animatie voor de kinderen. Enige min punt was dat de douches in het kleine sanitaire blok niet aan bleven door de sensor en dat de douches een volledige dag defect waren en er gaan melding van was of een papier waarop stond dat de douches niet werkte, veel mensen stonden voor niks bloot. Maar wij hebben een super ervaring gehad en komen zeker terug!
Juli 2026 - F.
Die Stellplätze sind groß und wunderschön naturnah angelegt. Autofrei ist super! Alles ist sehr geschmackvoll!
Juli 2026 - B.
Geen recensie achtergelaten
Juli 2026 - M.
Geen recensie achtergelaten
Juni 2026 - Naomi G.