Vakantiehuis | De Hoagte
- Home
- Zoek & Boek
- De Hoagte C6
Rust ,groene omgeving
Juni 2022 - B.
Die Natürlickeit des Parks, es ist alles sehr gepflegt und stilvoll eingerichtet. Schöne Häuser, sehr geschmackvoll eingerichtet und nicht so nah beieinander. Tolle Möglichkeiten für die Kinder, Sicherheit auch für die kleinen Kinder, Schwimmteich
Mei 2022 - B.
Nieuwe huisjes en gezellige sfeer.
April 2022 - K.
Dichtbij strand en zee, mooi park, leuke variatie aan huisjes.
Maart 2022 - B.
Geen recensie achtergelaten
Maart 2022 - H.
Geen recensie achtergelaten
Oktober 2021 - Mr M.
Geen recensie achtergelaten
Oktober 2021 - K.
Die Atmosphäre und Unterbringungen sind wirklich toll, super zum Entspannen. Man hat alles vor Ort, was man braucht und es ist von jung bis alt für jeden etwas dabei!
September 2021 - M.
Het park \omgeving had een prettige en fijne sfeer. Kindvriendelijk. Ruimte genoeg om je heen , dus privacy. Wij hadden mooi weer. Dicht bij het strand en zee en fietsen door de duinen. Ouddorp redelijk ver voor dagelijkse boodschappen, maar de spar bij landal dichtbij. De Hoagte was klein, maar dat weet je van te voren. geen tv en afwasmachine: Heerlijk. Grote schuifdeuren en gelukkig een groot raam in de slaapkamer die open kan. Het bed is oké! Er kwam wel iedere dag of nacht een muis in de onderste kastjes van de keuken en at en poepte. Maar ergens anders konden de eetspullen ook niet liggen.
September 2021 - s.
Leuke ligging van de cabin,
Augustus 2021 - A. V.
- het natuurzwembad, met goed hek eromheen om de allerkleinsten te beschermen - de vele speelgelegenheden voor de kids - de prachtige omgeving - de ligging, vlakbij de kust en om de hoek van Ouddorp voor de boodschappen. Hebben alles met de fiets gedaan
Juli 2021 - Frits G.
Leuk verblijf. Wij komen volgend jaar weer in dezelfde periode en dan een dag langer.
Juni 2021 - Gerard K.
De ruimte tussen de huisjes en opzet rond de zwemvijver. Slapen op de vide was voor de kinderen een hoagte punt.
Juni 2021 - R.
Geen recensie achtergelaten
Juni 2021 - v.
Geen recensie achtergelaten
Mei 2021 - Anne-margriet d.
Geen recensie achtergelaten
Mei 2021 - d.
Wij vonden de omgeving erg mooi. Het concept van Tiny house spreekt ons erg aan. Bedden lagen heerlijk! Inventaris was compleet.
April 2021 - H.
Origineel verblijf en gezellig ingericht!
Maart 2021 - K.
Het was een heel fijn schattig huisje en voor onze dochter heerlijk gelegen aan het veld met speelvoorzieningen. Fijn om er zo even uit te zijn.
Februari 2021 - M.
meubilair is niet robuust
Januari 2021 - Nick P.
Heerlijk rustig.
December 2020 - v.
Wat een leuk huisje! Alles wat je nodig hebt was aanwezig en erg knus ingericht. Top! Warm ontvangst doordat er al licht aan stond in het huisje en het al lekker warm was toen ik aan kwam.
Oktober 2020 - Simone B.
Het schattige huisje, alles erop en eraan, de centrale ligging ervan en de kindvriendelijkheid op het park.
Oktober 2020 - Marloes K.
Eindelijk eens een huisje dat anders is dan alle standaard vakantiehuisjes. Leuk ingericht! Lekker eigentijds! Kunnen veel vakantieparken een voorbeeld aan nemen. 😊👍🏻
Oktober 2020 - Frédérique H.
Heerlijke week gehad! Huisje Hoagte was helemaal super en bistro Skøl was ook helemaal top! BEDANKT!!
September 2020 - Hanneke K.
Leuke speelmogelijkheden recht voor de deur. Een week is te kort om de hele omgeving te verkennen. Ook fijn dat je zo bij Ouddorp Duin bent. Onze dochter van 4 vond het Kidscafe geweldig. We hebben genoten!
Augustus 2020 - Diana t.